O firmie

O nas

Royal Meble – jakość i obsługa na królewskim poziomie gwarantowane

Firma Royal-Meble wykonuje wszelkiego rodzaju meble na wymiar. Nasze usługi obejmują przygotowanie projektu oraz prace montażowe.

Szukasz mebli, które będą wyróżniać się spośród tych oferowanych w sieciowych sklepach? Posiadasz wizję umeblowania, której nie przewidzieli żadni producenci? W takim razie dobrze trafiłeś! W Royal-Meble przygotowujemy nasze towary z myślą o wszystkich preferencjach i potrzebach naszych klientów. Nasze meble docierają do Klientów z każdego większego miasta w Polsce, m.in. z Warszawy, Łodzi, Częstochowy, Krakowa i Wrocławia.
Swoje usługi wykonujemy w sposób kompleksowy. Zaczynamy od omówienia z klientem wszystkich jego pomysłów i zapotrzebowaniach, a następnie wspólnie przygotowujemy projekt mebli, które zostaną wykonane. W razie jakichkolwiek wątpliwości ze strony klienta, służymy fachową poradą oraz wsparciem merytorycznym. Wykonane meble dostarczamy na miejsce i montujemy je zgodnie z przygotowanym projektem.

Estetyka na królewskim poziomie

Kierujemy swoją ofertę zarówno do osób prywatnych jak i do przedsiębiorców i firm. Tworzymy meble do każdego domowego pomieszczenia, a także do użytku biurowego czy też do pensjonatów i lokali usługowych. Możesz wybrać dowolny dostępny materiał przeznaczony do produkcji mebli – mamy doświadczenie zarówno ze standardowymi płytami MDF, jak i z drewnem. Bez względu na to, co zostanie użyte w produkcji, końcowy efekt będzie odznaczać się walorami estetycznymi i funkcjonalnością przez wiele lat.

Oprócz stolarki meblowej wykonujemy także montaż mebli sklepowych oraz usługi stolarskie. Oferujemy także wszelkie prace wykończeniowe związane z przygotowaniem pomieszczeń pod montaż mebli. Współpracujemy z firmą remontową, która dostosuje każde wnętrze do potrzebnego umeblowania. Dodatkowo wykonujemy zlecenia związane z położeniem paneli ściennych, parkietu, boazerii oraz innych elementów drewnianych.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!